Головна / Статті

ІСТОРІЯ

ІСТОРІЯ ТА ФІЛОСОФІЯ КАРПФІШИНГУ

Карпфішинг можна порівняти з грою в шахи: є завдання, є набір інструментів, і лише від гравця залежить, яким шляхом він піде для досягнення своєї мети.
М'ЯКИЙ ПОВІДОК

ПОВІДОК З М'ЯКОГО ПЛЕТЕНОГО МАТЕРІАЛУ

Повідок досить простий у виготовленні (що має неабияке значення для тих, хто в карпфішингу робить лише перші кроки) і може використовуватися в різних умовах лову, проте найбільш ефективний на чистому замуленому чи твердому дні, а також у місцях, де дно вкрите м’яким рослинним покривом.
ПОВІДОК З М’ЯКОГО ПЛЕТЕНОГО МАТЕРІАЛУ З ПОКРИТТЯМ

КОМБІНОВАНИЙ ПОВІДОК З М’ЯКОГО ПЛЕТЕНОГО МАТЕРІАЛУ З ПОКРИТТЯМ

Оболонка захищає повідок від зовнішніх впливів, наприклад від порізів об гострі камені чи краї черепашок, що особливо актуально при ловлі на річках, гравійних кар’єрах, в закоряженних місцях і т. д. Плетений матеріал в захисній оболонці використовується для виготовлення як повідків для тонучих насадок, так і для плаваючих.
ПОВІДОК З М’ЯКОГО ПЛЕТЕНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ФЛЮОРОКАРБОНУ

КОМБІНОВАНИЙ ПОВІДОК З М’ЯКОГО ПЛЕТЕНОГО МАТЕРІАЛУ ТА ФЛЮОРОКАРБОНУ

Даний повідок є іншим варіантом, описаного в попередній статті (комбінований повідок з м'якого плетеного матеріалу з покриттям) . Проте, він має як свої переваги, так і свої недоліки.
ЖОРСТКИЙ ПОВІДОК ДЛЯ ПЛАВАЮЧИХ НАСАДОК

ЖОРСТКИЙ ПОВІДОК З ФЛЮОРОКАРБОНУ ДЛЯ ПЛАВАЮЧИХ НАСАДОК

Повідок «CHOD RIG» був розроблений і вперше застосований Френком Ворвіком. Пізніше він був вдосконалений Террі Херном. Слід зазначити, що даний повідок розроблявся спеціально для лову на нерівному чи замуленому дні, поверх донної рослинності.
ЖОРСТКИЙ ПОВІДОК З ФЛЮОРОКАРБОНУ ДЛЯ ТОНУЧИХ НАСАДОК

ЖОРСТКИЙ ПОВІДОК З ФЛЮОРОКАРБОНУ ДЛЯ ТОНУЧИХ НАСАДОК

Повністю жорсткий повідок (включаючи волос), виготовлений з товстої моноволосіні або флюорокарбона, має одну безперечну перевагу - якщо рибі вдасться всмоктати бойл і гачок в ротову порожнину, виплюнути їх без засікання практично неможливо.
МОДИФІКАЦІЯ ВОЛОСИНИ

МОДИФІКАЦІЯ ВОЛОСИНИ

В цій статті я хочу звернути вашу увагу на останніх кілька сантиметрів повідка, а саме на волосину. Точніше її модифікації, які можна використовувати, практично, з будь-яким повідком.
«ГЛУХИЙ» МОНТАЖ «БЕЗПЕЧНА КЛІПСА»

«ГЛУХИЙ» МОНТАЖ «БЕЗПЕЧНА КЛІПСА»

Монтаж «безпечна кліпса» (Safety clip) був створений для лову у важких умовах таких, як сильно зарослі густими водоростями водойми та в корягах. Принцип його роботи досить простий - в разі заплутування грузила, - дозволити йому відщибнутись, щоб врятувати рибу та оснастку від обриву.
МОНТАЖ «IN-LINE»

МОНТАЖ «IN-LINE»

Даний монтаж ідеально підходить для ловлі на водоймах з твердим дном (з гравію, піску, або глини). Суть його полягає в тому, що ледкор або нитка, чи волосінь (якщо ми використовуємо трубку-протизакручувач ) проходить через центр грузила та прив'язується безпосередньо до вертлюжка, на який буде одягатися повідок (в одну лінію - «in-line»).
КОВЗНИЙ МОНТАЖ З БОКОВИМ ГРУЗИЛОМ

КОВЗНИЙ МОНТАЖ З БОКОВИМ ГРУЗИЛОМ

Принцип роботи даного монтажа такий же, як і монтажа «in-line», тоб то грузило вільно ковзає по ледкору чи волосіні. Частіше за все він застосовується на незнайомих водоймах з метою вибору оптимального монтажа (щоб подивитися, як короп бере насадку - сміливо чи обережно).


 
ROCKET BAITS & TACLE ™

© Всі права захищені 2010-2016